Biz Kimiz

ElephanThink eğitim hayatının her noktasında size bir şeyler sunabilecek Eğitim Danışmanlık firmasıdır.
Neden mi ElephanThink?

Hindistan"da yabani bir fil yavrusu kalın bir zincirle kalın bir ağaca bağlanır. Fil kaçmaya çalışır fakat kaçamaz. 

Zamanla kaçma denemelerinden vazgeçer. Çünkü esareti öğrenmiş o ağaçtan hiçbir zaman kurtulamayacağına kanaat getirmiştir. 

Ayağındaki zinciri ağaçtan sökerler ve bir odun parçasına bağlarlar.

Yavru fil her yürüyüşünde odunun peşinden geldiğini görünce hala o ağaca bağlı olduğunu ve hiçbir zaman o ağaçtan kurtulamayacağını düşünerek kaçma girişiminde bulunmaz. 


Bu öyküden yola çıkacak olursak hayatımızda düşüncelerimizi esaret altına aldığımız onlarca davranışımız bulunmaktadır. Kişisel gelişim ile kendimize bağladığımız zincirleri kırmamız ve özgürleşmemizde eğitimin rolü büyüktür. Bu nedenle daha hayatlarının baharında yaşamlarını şekillendirecek olan öğrencilere hizmet verme anlayışımızda özgür ve kendine güvenen bireyler yetiştirmeyi hedefleyen ElephanThink fillerin büyük ve hantal görünüşlerinin altında yatan güçlü hafızaya sahip olma özelliğini kendisine misyon edinmiştir.


ElephanThink adıyla ve logosuyla eğitim hayatınızın her noktasında size sağlayabileceğimiz desteğin sembolüdür. Ekibimiz sektörün en deneyimli isimlerinin yanı sıra genç arkadaşlarımızı daha iyi anlayabilecek dinamik Danışmanlar ile gün geçtikçe daha da güçlenmektedir. 

gizemprof.jpg

Gizem Karatay

Öğretim Görevlisi - Beyin Antrenörü  - Eğitim Danışmanı

gizem@elephanthink.com


bfd80cd8-f897-474e-b6d3-13ac98000312.jpg

Havva Bilal

Kıdemli Eğitim Danışmanı

havva@elephanthink.com

Telefon: 0530 881 50 68

d6e7e219-99b5-451b-8e5e-0fecaf45ca73.jpg

Hatice Bağ

Rehber Öğretmen-Eğitim Danışmanıhatice@elephanthink.com

Telefon: 0533 347 86 61